BODY EVER Selülit ve Çatlak Tedavisinde İşe Yarıyor mu?

İçeriğinde barındırdığı Kahve Çekirdeği Yağı, Jojoba, Tatlı Badem yağı ve daha bir çok bileşenle Selülit ve Çatlak tedavisinde oldukça etkilidir. Bununla birlikte UV ışınlarının oluşturduğu güneş lekelerinde de iyileştiricidir.

Body Ever Güneş Lekelerini Nasıl Tedavi Ediyor?

UV Işınlarının oluşturduğu cilt lekeleri kontrol altına alınmadığında cilt kanserine kadar uzanmaktadır. Kahve kollajen ve elastin lifelerinin onarılmasını sağlayarak hücrelerin yeniden kendini onarmasını ve yenilemesini sağlar.

Peeling ile formulize edilen kahve çekirdeği yağı ciltte soyma işlemini gerçekleştirerek ölü derinin temizlenerek pürüzsüz, lekesiz ve kadife gibi bir yumuşaklık sağlamaktadır.

Selülit bir rahatsızlıktır! BODY EVER ile iyileştirilmesi mümkündür.

Hanımların en ama en büyük sorunu selülittir.  Selülit aslında tıpta “hydro-lipo-dystrophia” anlamına gelmektedir. Hydro; su demek, lipo; yağ, ve  distropi; doku bozulması anlamına gelir.

Selülit aslında bir doku bozulma rahatsızlığıdır. Her 100 kadının 85 ‘inde bulunmaktadır ve tedavileri oldukça pahalıdır. Genelde lazer tedavileri ile çözüm aranmaya çalışılır fakat çoğu zaman sonuçlar başarısızdır.

 

Selülit Tedavisi Kahve Çekirdeği Yağı içeren BodyEver’da Saklı!

Kahve’nin iyileştirici özelliği olmak ile birlikte sıkılaştırıcı ve yağ yakıcı özeliği de bulunmaktadır. 1983 yılında çeşitli üniversitelerce bu kanıtlanmıştır ve hala günümüzde Dermatolog doktorlar tarafından Selülit ve Çatlak tedavisinde olmakla beraber Leke ve Kaz Ayakları tedavisinde de kullanımı tavsiye edilmektedir.

Bodyever içeriğinde kahve çekirdeği yağı ile birlikte; jojoba yağı, tatlı badem yağı, papatya ve daha bir çok bileşen bulundurmaktadır. Özel olarak formulize edilmiştir.

Dünya’da ki HAMİLELER VE EMZİREN ANNELER tarafından kullanılabilirliği olan çok nadir bulunan Selülit ve Çatlak tedavisidir.

 

Bodyever Çatlak izlerinin iyileştirilmesinde %90’a kadar etkili. Daha Etkilisi yok!

Kilo alıp vermekle oluşan, hamilelik döneminde derinin gerilmesi ve kendini bir anda bırakması ile oluşan çatlaklar önce pembe görünürler ve sonra beyaz görünüm alırlar.

Eğer hamilelik döneminin ilk aylarında BODYEVER kullanmaya başlarsanız içeriğindeki kahve çekirdeği yağı çatlamaları önlemeye yardımcı olacaktır ve bununla birlikte oluşan çatlakları da iyileştirecektir.

Dr. Erçin Özüntürk tarafından tavsiye edilmektedir.

 

 

Bu Yazı Faydalı Oldu mu?
0.0
User Rating (1 vote)
5