100MEDIA_IMAG0720

Bodyever Kullananlar

Dr. Erçin Özüntürk ‘ün tavsiyesi ile Çatlak ve Selülit ile birlikte Lekelerinden kurtulmak isteyenler için mükemmel bir çözüm olan BODYEVER her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşmaya başladı.

Ağustos 15 itibari ile Almanya, Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri’nde pek çok noktaya kargo gönderimi açılacaktır. Instagram’da 80.000 üzerinde takipçiye erişti. Her geçen gün kullanıp memnun kalanların sayısı artıyor.

İşte Bazı Instagram’dan alıntılar.

 

Sevgili Sanatci / Oyuncu Nurhan Özenen’e tesekkur ederiz ❤️#bodyever #catlak #selulit #leke #cozumunde #mucize

BODYEVER® TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ (@bodyeverusa)’in paylaştığı bir gönderi ()

B O D Y E V E R ® Türkiye Distribütörü . . . . . . . ✅ Kollajen ve Elastin lifleri onararak Sivilce, Leke ve Aknelerin giderilmesinde, Çatlak izlerinin iyileştirilmesini ve Selülit sorununun çözümünde oldukça etkilidir. . . . . . . . ? Hamileler ve Emziren Anneler Tarafından Kullanılabilir. . . . . . . . ? Türkiye’nin En Ünlü Cilt Doktoru Dr. Erçin Özüntürk Tarafından Leke, Çatlak İzleri ve Selülit Çözümünde Tavsiye Edilmektedir. . . . . . . . Sipariş ve Detaylı Bilgi için WhatsApp, DM ya da @bodyeverusa profilimizde yazan internet sitemizi inceleyebilirsiniz. . . . . . . . ? WhatsApp Sipariş : 0539 911 41 88 ? Danışma ve Sipariş Hattı: 0212 824 00 55 ➡️ Online Alişveriş: www.bodyever.co

BODYEVER® TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ (@bodyeverusa)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha fazlası için BODY EVER Instagram

Bodyever
5.0
User Rating (3 votes)
3