Dr. Erçin Özüntürk tarafından tavsiye edilen BODYEVER Kahve Çekirdeği Yağı içeren PEELING Nasıl Kullanılmalı?

Kahve Çekirdeği Yağı içeren BODYEVER Nedir, Nasıl Kullanılmalı?

İşlenmemiş kahve çekirdeğinden elde edilen yağı Brezilya’da ki kadınların güzelleşmek, selülit sorunlarının çözümünde kullandığı bilinmektedir.

Kahve iltihap sökücü özelliğe de sahiptir. Bu nedenle sivilce lekelerini temizlemek ile birlikte AKNE oluşumunuda büyük ölçüde engellemeye yardımcı olmaktadır.

Hamilelik sonrası oluşan çatlakların iyileştirilmesini, selülit rahatsızlığının giderilmesini sağlamak ile birlikte Sivilce Lekelerini ve Akne, Güneş lekelerini de iyileştirmektedir. Doktorumuzun tavsiyesi minimumda 6 hafta kullanılmasıdır.

BODYEVER Satın almadan önce şunlara dikkat etmelisiniz.
Öncelikle hangi sorununuz için aldığınız en büyük önemi taşımaktadır.

  1. Eğer çatlaklarınız için kullanacaksanız, hangi seviyede olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer hafif seyir eden bir çatlağınız varsa ve yeni oluşmuş ise 30 günlük bakımı uygulamanız sizin çatlaklarınızı hafifletmede, iyileştirmede yeterli olacaktır.
  2. Sivilce , Akne ve Güneş Lekelerinin tedavisinde ortalama tavsiye edilen kullanım zamanı yine 30 gündür.
  3. Çatlaklarınız çok uzun zaman önce oluşmuş ise, Selülit rahatsızlığınız ilerlemiş ise yani görüntünüz portakal kabuğu değil artık çukur, çukur görünüyorsa en az 60 gün kullanmalısınız.

Bodyever Nasıl Kullanılmalı

Akne Sivilce ve Güneş Lekelerinin Çözümünde Nasıl Kullanılmalıdır?

Öncelikle uygulama yapacağınız bölgeyi nenlendirmeniz gerekiyor. Elini ile ya da bi sünger yardımı ile bunu yapabilirsiniz.

Nemlendirdikten sonra en az 2 dakika olacak şekilde mükemmel kokusu olan BODYEVER Kahve Çekirdeği Yağı Peeling ‘ini masaj yaparak uygulayınız. Haftada 2 kez uygulama yapmanız yeterli olacaktır.

Masajınız tamamladıktan sonra 10-15 dakika bekleyiniz.
Sonrasında sadece duru su ile temizleyiniz.

Hazırsınız, artık daha pürüzsüz ve kadife gibi bir cilde sahip olacaksınız 🙂

 

BODYEVER Çatlak ve Selülit Çözümünde Nasıl Kullanılmalıdır?

Akne Sivilce ve Leke çözümünde de olduğu gibi kullanmadan önce lütfen uygulama yapmak istediğiniz bölgeyi bir sünger ile ya da eliniz ile mutlaka nemlendiriniz.

Nemlendirilen bölgenizdeki çatlaklara ve selülitlere 2 dakika kadar masaj yaparak iyice yediriniz. 10-15 dakika bekledikten sonra duş alınız ya da duru su ile temizleyiniz.

Bu uygulamayı haftada 2 kez mutlaka yapınız. Eğer pazartesi uygulamayı yapmışsanız bir diğer uygulamayı mutlaka perşembe günü yapınız ve minimumda 6 hafta kullanmalısınız.

Hamileler ve Emziren Anneler Tarafından Kullanılmasında Hiçbir Sakınca Bulunmamaktadır.

BODYEVER Kahve Çekirdeği Yağı içeren Peeling ‘i Hemen Sipariş vermek için Tıklayınız.

Bu Yazı Faydalı Oldu mu?
0.0
User Rating (4 votes)
4